Uçan Karayel İzmir Hava Fotoğrafçılığı
Uçan Karayel İzmir Hava Fotoğrafçılığı
Reklam Tantım Ve Hava Çekimi Hizmetleri Uçan KARAYEL

Uçan Karayel

Hava Fotoğrafçılığı

NASIL ÇALIŞIYORUZ
SOSYAL AĞ
Facebook Google
FOTOĞRAF ÇEKİMİ NASIL YAPILIR ?
Çekim için bölgeye bir gün önceden ekip olarak gelinir ve kalkışa uygun yer tespiti yapılır. Görüntü çekim günü havanın ve gün ışığının en uygun olduğu anda profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştirilip tarafınıza teslim edilir.
HAVADAN REKLAM NASIL OLUR ?
Gelişmiş Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de kullanılacak en uygun hava aracı motorlu yamaç paraşütüdür.... Motorlu yamaç paraşütün de kullanılan paraşüt 25 metre uzunluğunda ve 5 metre genişliğindedir.. Firmanızın logosu veya ismi bu ölçülerde (paraşüt üretici firma tarafından) özel olarak paraşüte dijital baskılı ve yazılı olarak hazırlanır ve bir daha asla çıkmaz. Motorlu yamaç paraşütü ile ortalama 20 – 200 metre arası irtifadan uçulur. Bu yüksekliklerde reklamınız çok net bir şekilde görünüp okunabilmektedir.. Bunun yanı sıra kampanya, tebrik ve kutlama mesajlarınız gibi kısa süreli bildirimleriniz için pankart, resmi bayramlarda ve özel günlerde ise aynı anda hem pankart hem de bayrak çekimi yapmak da mümkündür.. Reklam uçuşu sırasında motorlu yamaç paraşütüne sürekli bağlı olan yüksek çözünürlüklü kamera sistemi ile tüm uçuşlar saniye saniyesinde kayıt altına alınır. Ayrıca bunun yanı sıra yer ekibi tarafından da belirli yerlerde yerden reklam uçuşunun fotoğrafları çekilir. Bu sayede firmanızın reklamı ile hangi bölgede ne kadar uçulmuş, ne kadarlık bir kitleye hitap edilmiş, firmanız tarafından görülmüş olur. Bu bir nevi güven bir nevide anket niteliğindedir..
HAVADAN REKLAMIN ETKİSİ
Her hangi bir hava aracı özelliklede yamaç paraşütü nerede ve ne kadar yükseklikte olursa olsun insanlar tarafından görüldüğü takdirde her zaman ilgi çekmekte ve dikkatlice bakılmaktadır. Bizlerde bu felsefe ile yola çıkarak reklamın hem daha çok kitleye ulaşabilmesi hem de bizleri daha fazla seyredebilmeleri için, insanların kendilerini çalışma ve işe verdikleri saatler haricindeki, en boş anlarında bizi kesin görebilecekleri zamanlarda karşılarına çıkmayı hedeflemekteyiz.
Projelerimiz
Büyük Görünüm İçin Tıklayın..
Büyük Görünüm İçin Tıklayın..
Büyük Görünüm İçin Tıklayın..